חייג עכשיו: 077-551-6939

בגדי תינוקות מהמותגים המובילים

האושר הגדול בלהיות תינוק, הוא העובדה שמותר להרוס כל מה שרק נרצה ואף אחד לא יכעס עלינו. סופו של כל בגד יפה הוא בסופו של דבר להיהרס ע"י מתקפת מזון שנשפך, ועוד. עם הזמן, החלו רבים לעבור לקניית בגדי תינוקות מהמותגים המובילים בעולם ולתעד את הקטנטנים כשהם יפים ומטופחים, ברגעים שבין זריקת פתיתים רנדומלית לעבר הקיר ובין משחק כיפי בחול. המותגים המובילים בעולם לא נקראים כך רק בשל היוקרה, מדובר במותגי טקסטיל שהוכיחו עצמם מבחינת איכות הבד והשמירה על עור התינוקות. 

רכישת בגדי תינוקות מהמותגים המובילים

כפי שכבר נכתב, בגדי תינוקות מהמותגים המובילים אינם רק נוצצים ויקרים, היוקרה שלהם מבוססת על האיכות שלהם! בדים השומרים על איכותם לאורך זמן גם לאחר מספר כביסות, צבע שאינו נעלם – אמנם המחיר לא זול, אבל בתחום הביגוד אנו כבר יודעים שמחיר בדרך כלל שווה איכות. הרי לא בכדי קיבלו המותגים המוכרים לנו את מקומם בצמרת.

בייבי מודלס 2013 בע"מ הינה יבואנית מותגים לילדים ותינוקות, באיכות הגבוהה ביותר. בין היתר תוכלו למצוא אצלם בגדים מהחברות המצוינות:

  • אדידס
  • נאוטיקה
  • דיזל
  • קלווין קליין
  • פולו
  • ועוד רבים

גדולים באופנה – כבר מגיל קטן

אנו בחברת בייבי מודלס 2013 בע"מ שמנו לנו למטרה לאפשר לחנויות במדינת ישראל להחזיר במותגים מהשורה הראשונה, ע"י מתן מחירים סיטונאיים, וכן לצרכן הישראלי לרכוש מותגים איכותיים במחירים הוגנים ושפויים. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא יחד עם חברות אופנה וחנויות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מזמינים אתכם להתרשם משלל המותגים והבגדים הייחודיים והאיכותיים שאנו מציעים ללקוחותינו, בסניפנו ברחוב משה שוולב 9, פתח תקווה. אל תוותרו על החלומות שלכם, ואל תוותרו על הלקוחות שלכם!

n4
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:
קידום אתרים לעסקים קטנים קידום אתרים